Біатлон. Жіноча спринтерська гонка в Обергофі. Прогноз і ставка Анатолія Плохотнюка

15:30, 10 січ 2019
Грає

Переможець конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, якому було продовжено контракт на місяць у команді експертів «РБ», Анатолій Плохотнюк зробив прогноз на першу гонку четвертого етапу Кубка світу у німецькому Обергофі. Прогнозист очікує на перевагу Франциски Хільдебранд над Анаїс Бескон.

Як і у минулому сезоні, перші гонки нового року пройдуть у Обергофі на сході Німеччини.

Пропоную порівняти пару спортсменок Франциска Хільдебранд – Анаїс Бескон.

У ній відбудеться заочна дуель досвідчених 31-річних біатлоністок. Німкеня останні чотири сезони фінішує у першій десятці загального заліку Кубку світу, показуючи аналогічні результати й у заліку спринтерських гонок. Наразі Хільдебранд займає 17 позицію у загальному заліку та 20 у спринті, її показники влучності одні з кращих за останні вісім сезонів (88,7% загалом та 93,3% у спринтерських гонках), а невисокі підсумкові місця (38 у Поклюці, 13 у Хохфільцені та 21 у Нове Мєсто) є результатом лише низької швидкості на трасі (58, 22 та 26 місця відповідно).

Анаїс Бескон пророкували місце лідера французької збірної після того, як завершила кар’єру Марі Дорен-Абер, але її результати у поточному сезоні не вражають – поточне 27 місце у загальному заліку та лише четверте серед співвітчизниць. Загальна статистика стрільби найгірша за останні сім сезонів (79,7%), а у спринті (80%) – найгірша з сезону 2015-16 років. У трьох гонках цього сезону з двома вогневими рубежами Анаїс займала 30, 31 та 24 підсумкові місця, не демонструючи видатної швидкості на трасі (18, 31 та 20 місця відповідно).

Гадаю, що Хільдебранд на стрільбищі зробить не більше одного промаху, а Бескон схибить мінімум двічі. У чотирьох з останніх п’яти гонок німкеня була швидшою за француженку, тому віддаю перевагу саме їй.

Ординар: Програш
Обергоф. Спринт 7,5 км. Жінки
15:30/10 січ
Хільдебранд - Бескон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

 

Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
12
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0