Біатлон. Жіноча спринтерська гонка у Рупольдингу. Прогноз і ставки Анатолія Плохотнюка

15:30, 17 січ 2019
Грає

Переможець конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, якому було продовжено контракт на місяць у команді експертів «РБ», Анатолій Плохотнюк зробив прогноз на першу жіночу гонку п’ятого етапу Кубка світу у німецькому Рупольдингу. Прогнозист вважає, що Віттоцці, Тандреволд та Кривко будуть вищими за французьких біатлоністок, з якими їх порівнюють.

Через погодні умови чоловіча спринтерська гонка була перенесена на четвер, а ми сфокусуємося на жіночих змаганнях, які пройдуть кількома годинами пізніше.

Перші пара спортсменок, яких я пропоную порівняти, це тріумфатор Обергофа Ліза Віттоцці та Анаїс Шевальє, яка на попередньому етапі також двічі була на подіумі у індивідуальних гонках. Італійка очолює загальний залік спринтерських гонок поточного сезону, а більш досвідчена француженка займає четверту позицію. У минулому сезоні Ліза була сьомою у підсумку, в той час, як Анаїс посіла лише 36-те місце. Віттоцці була швидшою за Шевальє у шести з десяти гонок цього сезону, та й її середній час відставання від середнього часу п’яти кращих результатів у спринтерських гонках менший, ніж у француженки. Влучність італійки – 91,2% загалом та 90% у спринтах, що також краще за результати Шевальє – 85,6% та 87,5% відповідно. Ну й на додачу – у трьох з чотирьох спринтерських гонок цього сезону Віттоцці була вищою у підсумковому протоколі. Моя перша ставка – Віттоцці вище за Шевальє.

У другому «віртуальному» двобої зійдуться спортсменка з Норвегії Інґрід-Ландмарк Тандреволд та Жустін Бреза. Норвежка наразі двадцята у спринтерському заліку Кубка світу, а Жустін поступається їй тринадцятьма позиціями. Тандреволд однозначно швидша за француженку (програла їй ногами лише одну з десяти індивідуальних гонок цього сезону), а на рубежі працює більш впевнено, хоча й нестабільно – загальний відсоток вражених мішеней – 77,1% проти 75,1%, а у спринтерських гонках перевага Інґрід-Ландмарк ще більша – 82,5% проти 72,5%. Норвежка «виграла» три з чотирьох спринтерських гонок цього сезону у Бреза, тому, гадаю, що й у підсумковому протоколі Рупольдингу вона буде вище.

Остання пара, на яку я звернув увагу під час аналізу букмекерських коефіцієнтів – Анаїс Бескон (16-те поточне місце у заліку спринтерських гонок) та Ірина Кривко (5-те місце). Француженка в Обергофі двічі була у вісімці кращих і тим самим показала, що її ще рано списувати з рахунків у цьому сезоні. Кривко випередила Анаїс у спринті, спрацювавши без промахів, але за рівної кількості помилок у гонці переслідування дещо програла їй на лижні. Середня швидкість спортсменок практично однакова, а за рахунок кращої влучності (88,7% проти 79,2% – загальна, та 95% проти 82,5% – у спринтерських гонках) білоруска випереджала Бескон в усіх чотирьох гонках з двома вогневими рубежами у цьому розіграші Кубка світу. У останній своїй ставці йду проти букмекерів – Кривко вище за Бескон.

Ординар: Виграш
Рупольдинг. Спринт 7,5 км. Жінки
15:30/17 січ
Ліза Віттоцці - Анаїс Шевальє
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Рупольдинг. Спринт 7,5 км. Жінки
15:30/17 січ
Інґрід-Ландмарк Тандреволд - Жустін Бреза
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Рупольдинг. Спринт 7,5 км. Жінки
15:30/17 січ
Анаїс Бескон - Ірина Кривко
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0