Біатлон. Жіноча гонка переслідування у Антгольц-Антерсельві. Прогноз і ставки Вадима Скічка

14:30, 26 січ 2019

Після етапу у Рупольдингу де не було гонок переслідування у високогірному Південному Тіролі вони повертаються знову. У суботу у Антгольц-Антерсельві на лижню вийдуть як жінки так і чоловіки. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко пропонує свій погляд на жіночий пасьют.

Той, хто уважно стежив за жіночим спринтом у Антгольц-Антерсельві точно помітив наскільки Лаура Дальмаєр була знесиленою. Етап у Італії вважається дуже складним через високі гори та розрідженість кисню. Останні 200-300 метрів Дальмаєр ледь добігла, хоч і стріляла бездоганно. Дистанція на гонку переслідування довша (10 км проти 7,5 км у спринті) тому не факт, що зіркова німкеня зможе пробігти краще і бути витривалішою, ніж у четвер, хоча вона пообіцяла, що буде повністю готовою на суботу. Схоже після хвороби Дальмаєр поки ще не вийшла на свій рівень хоча б минулого сезону. Водночас суперниця, з якою я хотів би порівняти Дальмаєр, на лижні показує видатні результати незалежно від траси. Анастасія Кузьміна одна з найшвидших спортсменок у жіночому біатлоні. Щодо стрільби, то Дальмаєр, звісно, переконливіша, проте я вважаю, що у випадку порівняння Дальмаєр та Кузьміною, можна зіграти проти букмекерів та повірити у представницю Словаччини. Гандикап у 14 секунд це ніщо, головне аби стрільба була більш-менш рівною.

Це був сміливий прогноз, тепер черга за надійним. Мені подобається форма багатьох французьких біатлоністок, зокрема Анаїс Бескон. Вона добре провела німецькі етапи, а у Антгольц-Антерсельві у спринті програла з промахом переможниці всього півхвилини. Її суперниця, білоруска Ірина Кривко, цього сезону значно додала. Кривко дуже переконлива щодо стрільби, але ногами у останніх гонках вона поступалася Бескон. Вважаю, що у переслідуванні досвідченіша Бескон все ж випередить Кривко.

Ординар: Програш
Жіноча гонка переслідування у Антгольц-Антерсельві
14:30/26 січ
Лаура Дальмаєр - Анастасія Кузьміна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Жіноча гонка переслідування у Антгольц-Антерсельві
14:30/26 січ
Анаїс Бескон - Ірина Кривко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 500 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
4
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0