«Бенфіка» – «Динамо» Київ. Прогноз Олексія Андронова

21:45/01 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Бенфіка» – «Динамо» Київ у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі буде забито не менше трьох м’ячів.

Кияни відправляються в Лісабон в сильно усіченому складі. Точно не зіграє Андрій Ярмоленко, він навіть не полетів з командою. Ну і взагалі зараз київське «Динамо» на тлі великих експериментів. У національних турнірах Сергій Ребров випускав багато молодих гравців. Вже давно, але не так давно, щоб про це можна було говорити, як про серйозну ставку на гравця, в воротах діє Артур Рудько. Олександр Шовковський більше не виходить на поле. Подивимося, чи збережеться ця диспозиція надалі.

Мені здається. що шанси «Динамо» в Лісабоні не дуже великі. Звичайно, ми пам’ятаємо про те диво, яке команда Реброва зробила в минулому сезоні в Португалії, перемігши «Порту». Але тоді все-таки Ярмоленко був у складі, та й «Динамо» було не на такому тлі нестабільності. «Бенфіка», швидше за все, виграє матч, але у киян є шанс забити, вони будуть до цього прагнути. Роблю ставку на «тотал більше 2,5 м’яча».

Ординар: Програш
«Бенфіка» - «Динамо» Київ
01.11.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 4 тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0