«Бенфіка» — «Динамо» Київ. Прогноз Олександра Золотогорського

21:45/01 лис '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський вважає, що в Києві сталася велика несправедливість. «Динамо» мало хоча б забити «Бенфіці». В Ліссабоні треба довести, що пробити захист португальців – цілком реально. 

Про проблеми «Динамо» ми чудово знаємо і мої колеги про втрати у своїх прогнозах докладно розповіли. Особливо важко буде замінити капітана – Андрія Ярмоленка. Хоча на його позиції є якісні виконавці у непоганій формі – Циганков, Дерліс Гонсалес, певно, що знадобиться досвід Гусєва. Не все так погано, чи не так? Тим більше, молодь себе чудово проявила у внутрішніх матчах…

Але де Чемпіонат і Кубок України, і де «Бенфіка». Команда, що зараз на ходу. Грає результативно і розмашисто. І, між іншим, вже три матчі поспіль не пропускає! Важко спрогнозувати цей матч, чи не так? Як не помилитися і обрати правильний шлях?

Думаю, попри все, «Бенфіка» – достатньо зручна команда для «Динамо». Бачили скільки вони вільних зон залишали в Києві, скільки в «Динамівців» було моментів? Вони мали забити на «Олімпійському» і неодноразово. Тож цілком можна припустити, що кияни виправлять несправедливість вже в Ліссабоні.

Хотілося б, щоб динамівці не пропустили. Але у це теж важко повірити. В останніх матчах надійності в обороні досягти не вдалося – краще грали в атаці. Не зовсім зрозуміло, хто зіграє на флангах захисту, як себе почуває Хачеріді – структуру не стійка. Тож, найлогічніший висновок – ставка на те, що обидві команди заб’ють. На це Parimatch дає коефіцієнт 2.15.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
21:45/1 лис
«Бенфіка» — «Динамо» Київ
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0