Бенджамін Бонзі — Оскар Отте: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

12:00, 10 чер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч турніру в Штутгарті Бенджамін Бонзі – Оскар Отте.

Бенджамін Бонзі

Минулого сезону Бонзі довелося виграти шість челенджерів, щоб дебютувати у топ-100 рейтингу. Після цього француз почав більше часу проводити на ATP-змаганнях і навіть кілька разів опинявся у фінальних стадіях, але потім були поразки. Цього року Бенджамін провалився на всіх великих турнірах, тому змушений був повернутись на челенджери, щоб набрати очок і зміцнитися у топ-100. Швидше за все, Бонзі потрібно більше часу для адаптації, щоб почати здобувати результати в ATP турі на дистанції.

Бонзі є конкурентоспроможним на всіх типах покриттів. Все завдяки тому, що француз немає явних слабких сторін. Він впевнено почувається і в атакуючій грі, і в обороні. За рахунок першого м’яча, Бенджамін більшість своїх геймів виграє без боротьби. Останнім часом він став частіше виходити до сітки, де із заплющеними очима забиває смеші.

Оскар Отте

Отте всю кар’єру провів на челленджерах і в топ-200. За останній рік все змінилося, Оскар покращив результати, переїхав на ATP-турніри та демонструє високий рівень гри. Досить несподівано німець додав у багатьох ігрових аспектах, особливо варто відзначити подачу та гру біля сітки. На задній лінії Отте діє різнопланово, але з великою кількістю помилок, тому він скорочує розіграші та все частіше намагається грати першим номером.

Розбір поєдинку

Отте переміг Шаповалова, але нічого неймовірного німець на корті не показав. Навпаки, Оскар надто агресивно діє на прийомі, часто вгадує напрямок польоту подачі та дарує багато легких очок. Якщо врахувати, що Бонзі має потужну подачу, він зможе в майбутньому матчі настріляти чимало ейсів. Окрім цього, очікую, що зустріч затягнеться і буде пробитий тотал за геймами.

Ординар: Повернення
Штутгарт. АТР
12:00/10 чер
Бенджамін Бонзі — Оскар Отте
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
Штутгарт. АТР
12:00/10 чер
Бенджамін Бонзі — Оскар Отте
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 100% на перший депозит від БК 1xBet  
Букмекерська контора 1xBet  пропонує новим гравцям поповнити рахунок на суму до 3000 гривень і отримати стільки ж у вигляді бонусу.
1573
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі