Белінда Бенчич — Б’янка Андреєску. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

03:30, 06 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Белінда Бенчич — Б’янка Андреєску в півфіналі US Open.

Чесно кажучи, мене трошки здивувало, що Б’янку Андреєску вважають фаворитом. Здавалося, що шанси будуть розцінені як рівні. Але я також схильна говорити про те, що переможе канадська тенісистка.

У принципі, якщо говорити про теніс Бенчич і Андреєску, то там багато схожого. Вони не ставлять на міць, теніс у них більш комбінаційний. Різниця в тому, що Бенчич любить щільну гру, часто діє на швидкості суперниць, а Андреєску сама зізнавалася, що дуже любить змінювати ритм. При цьому і Белінда, і Б’янка дуже добре рухаються, робота ніг практично ідеальна.

Але головний фактор, який повинен зіграти важливу роль в цьому півфіналі, це психологія. І, на мій погляд, Андреєску набагато більш стійка в цьому плані. Її не бентежить, якщо вона раптом програє партію. Новий сет вона починає грати, як ніби нічого й не сталося. Бенчич частіше втрачає контроль над собою, злиться і починає допускати прості помилки. І тут це все може позначитися.

Так що поставлю на Андреєску.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 1/2 фіналу
03:30/6 вер
Белінда Бенчич — Б'янка Андреєску
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0