Бельгія – Словаччина: прогноз і ставка | Класична звитяга на класі

19:00, 17 чер 2024
Продовжуємо розбирати матчі 1-го туру форуму в Німеччині. На черзі протистояння №2 у квартеті Е, де потенційний фаворит групи поміряється силами з одним із середняків контитенту.

Спад «червоних дияволів» за останні два роки очевидний. Форум у Катарі став поворотним моментом в історії золотого покоління бельгійців зразка 21-го століття. Де Брюйне і компанія залишали форум зі скандалом всередині збірної, не зумівши вийти з групи, після чого було задано старт змінам на тренерському містку, де замість Мартінеса на зміну прибув Тедеско, котрий не може похвалитися великим досвідом або ж великою кількістю трофеїв.

На нинішньому Євро 2024 від Бельгії ніхто не чекає здобуття золотих медалей. І це вперше за останні три-чотири великі форуми, коли «дияволи» не розглядаються в якості претендента на титул. Власне, від різкої зміни поколінь страждають усі без винятку. Взяти ту ж Італію, котра не змогла кваліфікуватися на два чемпіонати світу поспіль, тоді як на турнірі в Німеччині італійці опинилися завдяки іспанському рефері. У Тедеско група у відбірному циклі була прохідною, де можна було брати очки за рахунок класу. А ось на тлі топів у потенційній 1/8-й фіналу майбутнього турніру, Де Брюйне і співтовариші матимуть низку структурних проблем, таких як провали в обороні (як в центрі, так і на флангах) й опорній зоні.

Висока інтенсивність також не є козирем бельгійців, але на щастя для «дияволів», у 1-му турі вона не знадобиться. Словаччину можна приписати до потенційних аутсайдерів групи Е, адже у команди відсутній якісний опорник, плюс до всього словаків можна і потрібно ловити на контратаках. Проти умовної України «соколи» горітимуть на флангах, де повноправними господарями виступатимуть Мудрик і Циганков. Досвідчені бельгійці також мають вичавлювати максимум із слабкостей майбутнього опонента.

У конкрентно взятому двобої все упирається в індивідуальний клас виконавців. Де Брюйне, Лукаку, Троссард мають робити різницю. Словакам банально нема чим відповісти попереду. Андердогу залишається лише в’язати гру в центрі поля, включаючи пресинг й позбавляючи суперника вільних зон, тобто фактично грати з розрахунком на 0:0. Насилу віриться в успішність тактичних настанов Франческо Кальцони, якому доводиться поєднувати тренерство на два фронти («Наполі» + збірна), тоді як Бельгії вистачатиме креативу попереду, аби награти на повноцінні три бали. Вердикт на користь 2:0.

Ординар: Програш
Євро-2024. Група Е. 1-й тур
19:00/17 чер
Бельгія – Словаччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі