Бельгія – Румунія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 22 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Бельгія – Румунія.

Після перемоги збірної України над Словаччиною ситуація в групі закрутилась по максимуму. Тепер, якщо Бельгія обіграє Румунію, то у чотирьох команд буде по 3 очки. Але найгірша різниця буде в України (-2). Тому в цьому матчі нам бажано або щоб Бельгія не виграла (і тоді нічия проти неї нам точно гарантує прохід) або щоб виграла із різницею 6:0 (тоді у Румунії буде різниця мінус 3 і вона опиниться нижче України).

Втім, скоріш за все, нас чекає третій – зовсім інший варіант. А саме просто перемога Бельгії. Об’єктивно це команда на голову сильніше за Румунію. І я так думаю, що бельгійці і особисто Лукаку вичерпали ліміт невезіння ще угрі зі Словаччиною. Так само як Румунія ліміт везіння проти наших.

https://www.youtube.com/watch?v=612soAYEGxk&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fbookmaker-ratings.com.ua%2F&source_ve_path=Mjg2NjY&feature=emb_logo

Я буду радий, якщо Румунія відбере очки у Бельгії, але не дуже вірю в це. Індивідуальний клас і досвід мають взяти своє. Тому нічого не вигадую, а просто ставлю на перемогу фаворита.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група Е. 2-й тур
22:00/22 чер
Бельгія – Румунія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі