Бельгія – Росія: прогноз і ставка Івана Громікова

22:00, 12 чер 2021
Прогнозом на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Бельгія – Росія ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Російська збірна добре виступила на останньому чемпіонаті світу, хоча і не справляла враження по-справжньому сильної команди. Росія грала вдома, і домашній статус поєдинку проти бельгійців – єдине, що говорить на користь росіян в цьому матчі.

Бельгія – один з фаворитів чемпіонату. Напевно, що це останній шанс щось виграти на чолі команди для Роберто Мартінеса після того, як на чемпіонаті світу Бельгія посіла третю сходинку. Я думаю, що у бельгійців виникнуть проблеми на вирішальних стадіях, але середні суперники – це їхній профіль. Серед грандів європейського футболу ніхто не перемагає їх більш впевнено за бельгійців.

Думаю, команда Мартінеса виграє всі три матчі на груповому етапі, включно з першим поєдинком. Поставлю на успіх Бельгії з коефіцієнтом 1,77.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Євро 2021 (2020). Група B. 1-й тур
22:00/12 чер
Бельгія – Росія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
163
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі