Бельгія – Польща: прогноз і ставка Артема Франкова

21:45, 08 чер 2022
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч Ліги націй Бельгія – Польща.

Інший тур Ліги Націй. У першому Польща ледь спромоглася переграти дублюючий склад Вельса (там було лише три гравці, які згодом вийшли на горловий матч з Україною) – 2:1 із двома пізніми голами. Проте Бельгія здивувала куди сильніше – вона з тріском та травмою Лукаку влетіла вдома своїм заклятим друзям із «Дербі нижніх країн» із Нідерландів – 1:4. Більше того, горіли 0:4, гості у другому таймі могли забити скільки завгодно… І лише забутий Міші Батшуайї відіграв один гол.

Подібне, звичайно, не повинно повторитися, і навряд чи збірна Бельгії ось так одразу впаде в горезвісну зміну поколінь, а Роберто Мартінес збожеволіє. Зрештою, де КДБ – найкращий гравець АПЛ?

Кофи на результат: 1,70 – 3,95 – 5,10

Моя ставка: не ризикну поставити на нищівну перемогу бельгійців (просто перемога не влаштовує за коефіцієнтом) і обмежуся тривіальним тоталом більше 3, настільки характерним для цієї команди – кофф 2,6

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/8 чер
Бельгія – Польща
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі