Бельгія – Нідерланди: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 03 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Бельгія – Нідерланди у 1 турі Ліги націй сезону-2022/23.

Матч, який викликає емоції щодо визначення, все-таки країни-сусіди. Тим більше, що Бельгія в останні роки в ієрархії дещо вище перебуває. Зрозуміло, що для голландців це буде серйозний подразник. Тим паче, певні зміни у збірній відбулися. Можливо, ми побачимо нову реінкарнацію голландської збірної.

Я думаю, ці команди мають нам показати яскравий футбол. Хоча якраз про гравця збірної Бельгії Кевін де Брюйне варто говорити, коли ми ілюструємо ставлення до цієї Ліги націй. Він не розуміє, чому треба продовжувати грати, чому не дати гравцям відпочити. Але побачимо.

Як на мене, бельгійцям теж є що доводити. Ця команда поки що так і не досягла великого успіху, хоча від неї цього чекають. Чекаю на відкритий футбол. Обидві заб’ють і тотали більше 2,5 м’ячі за 1,98. Впевненість, напевно, 7 із 10, буду скромним.

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/3 чер
Бельгія – Нідерланди
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 3700 гривень за перший депозит від БК Betandyou
Ця версія правил та умов акції є актуальною.
248
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі