Бельгія – Франція: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 07 жов 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Бельгія – Франція.

Ліга націй свого часу замінила товариські матчі. Але ставлення до і цього турніру усе одно посереднє. Уболівальники та й самі збірні усе одно сприймають це як матчі з підвищеною відповідальністю. Як, власне, кожен виступ за свою рідну країну. Тому перебільшувати або ж применшувати ту чи іншу перемогу у цьому змаганні нема ніякого сенсу.

У фіналі чотирьох кожна зустріч – це красива вивіска. Так і дуель Франції та Бельгії. Двох індивідуально потужних колективів. Але у плані командної гри «Триколірні» нині зовсім не виглядають вражаюче. Тому досягти успіху сьогодні їм буде вкрай важко проти таких «Червоних дияволів», у складі яких усі топи в обоймі.

Плюс ще один фактор на користь бельгійців – це жага нарешті виграти бодай якийсь трофей в історії країни. Нехай і не такий вагомий, як того би хотілося. До того ж це стане гарними проводами Мартінеса зі збірної у «Барселону». Словом, мотивація як мінімум на користь країни з Бенілюксу. Її виходу у фінал і очікую.

Ординар: Програш
Ліга націй. Півфінал
21:45/7 жов
Бельгія – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
19
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі