«Баварія» – «ПСЖ»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 07 кві 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги чемпіонів «Баварія» – «ПСЖ».

Якось зарано у цьогорічній Лізі чемпіонів відбувається рімейк торішнього фіналу. «Баварія» уже на стадії 1/4-ої зійдеться із «ПСЖ», який перемогла у серпневому матчі за трофей. Та й тепер виглядає фаворитом пари. Це очевидно. Якби ще до протистояння німці підходили в оптимальному складі. А так вони не дорахуються головної своєї зірки, незамінність якої важко переоцінити. Мова про Левандовського, у котрого травма.

Найпевніше, на вістрі його змінить старий паризький знайомий Шупо-Мотінг. У суперника дасться взнаки відсутність Вератті. Але це не настільки критично. Його креативність більш знадобиться у домашньому поєдинку. А зараз головне для французів буде руйнувати. І чим більше, тим краще. Останні матчі опонентів дуже показові. Якщо «Баварія» фактично виграла чемпіонську гонитву у головного переслідувача, то «ПСЖ» якраз навпаки – поступився одному з конкурентів за золото Ліги 1.

В перспективі це означатиме, що у німців буде більше можливостей дозволяти ротацію на внутрішній арені. А от французам розривати основу на два фронти. Але про це варто буде думати потім, адже навряд чи доля півфінальної путівки вирішиться уже на «Альянц Арені». А конкретно у середу переможцем я бачу господарів. На них і ставка.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/7 кві
«Баварія» – «ПСЖ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі