«Баварія» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 29 вер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Баварія» – «Динамо».

Він удвічі молодший за Луческу, зате уже уособлює собою новітній рівень топ-тренера. Нагельсман стоїть на чолі найбільш злагодженої і потужної, на мій погляд, футбольної машини. В і без того збалансовану команду з індивідуально класнючими футболістами молодий коуч привніс свіжі інноваційні погляди, які швидко прижилися і засвоїлися. По своїй суті в ігровому плані Нагельсман нічого не руйнував, а лиш підкоригував мюнхенський механізм.

Звісно, важко на щось розраховувати проти цієї «Баварії», яка трощить усіх на своєму шляху. При цьому менше трьох не забиваючи. Тому важко залишатись оптимістом. При всій повазі до досвіду Луческу і організованим діям «Динамо» під його орудою. Вивезти очки з «Альянц Арени» може допомогти лише диво. І на нього варто сподіватись у тих компонентах, де долю вирішуватиме індивідуальна майстерність.

А в цілому злагоджений футбол, концентрація і самовідданість повинні посприяти тому, аби не дозволити неймовірно сил кому супернику розбігтися. Адже відповісти буде важко. Відтак у сподіваннях, що киянам вдасться максимально засушити гру роблю припущення – надто багато голів не буде. Ну, як не надто багато. Не більше 3 в цілому.

Виграй фрібети та квитки за успішну ставку на матч «Динамо» – «Шахтар»

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/29 вер
«Баварія» – «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
19
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі