«Баварія» – «Боруссія» М. Відеопрогноз Олексія Андронова

19:30/22 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, записав відео з прогнозом на матч «Баварія» – «Боруссія» М у восьмому турі чемпіонату Німеччини. Він передбачає. що кожна з команд зможе забити.

Всім привіт! Ми на Youtube-каналі «Рейтингу Букмекерів». Німецька Бундесліга. Черговий тур і центральний матч зараз – це гра між «Баварією» і «Боруссією» з Менхенгладбаха. Гладбах вдало в останні роки грає з «Баварією». Можна сказати, що став для неї досить складним суперником.

Але тут були ігри в єврокубках і у тих, і у інших. Мені здається, що ресурс кадровий у «Баварії» вищий і вона трохи більш адаптована до такого графіку. Думаю, що Менхенгладбах не закриватиметься. Це взагалі не їх стиль і не принесе успіху. Якщо команда спробує так зіграти, то проти «Баварії» це мало що дасть.

Швидше за все, «Боруссія» буде йти вперед, намагатиметься забити. Я думаю, що вона зможе це зробити. «Баварія» такому супернику на своєму полі забивати повинна, тому пропоную на цей матч ставку «обидві заб’ють».

Ординар: Програш
«Баварія» - «Боруссія» М
22.10.2016 19:30 ЕЕТ
Бундесліга 2016/2017. 8-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0