«Баварія» – «Борусія» Дортмунд. Прогноз Олексія Андронова

19:30/08 кві '17

Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Баварія» – «Борусія» Дортмунд в 28-му турі німецької Бундесліги. Він вважає, що команди обміняються голами.

Всім привіт! Ласкаво просимо на «Рейтинг Букмекерів». Говоримо про матч Бундесліги між «Баварією» і «Боруссією» Дортмунд.

Мабуть, головна гра за вивіскою в Німеччині. Але реальної боротьби між командами в чемпіонаті не існує, тому відштовхуватися від неї неможливо. Відштовхуватися треба від того, в першу чергу, що «Боруссія» виграла в першому колі, виграла, не пропустивши, і що у «Баварії» не зіграє Мануель Нойер.

Без Нойєра – це буде зовсім інша «Баварія». Вона навіть, в принципі, може дозволити собі грати не в повну потужність. Цікаво, що гра проходить напередодні Ліги чемпіонів: у вівторок грати «Боруссії», а в середу – «Баварії». Потрібно залишити сили на цей турнір.

Великого значення цей матч не має, але виходячи з того, що не буде Нойєра, я думаю, що м’яч опиниться у воротах «Баварії», а сама вона в Мюнхені, звичайно ж, повинна забивати, тому 1,64 на «обидві заб’ють» мені бачиться ідеальною ставкою на цей матч.

Ординар: Виграш
Бундесліга 2016/2017. 28-й тур
19:30/8 кві
«Баварія» - «Борусія» Дортмунд
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0