«Баварія» – «Айнтрахт». Прогноз і ставка Вадима Скічка

19:30, 23 тра 2020
П’ять поспіль перемог у чемпіонаті. «Баварія» набрала крейсерську швидкість з метою вкотре стати чемпіоном Німеччини. У першому колі мюнхенці, щоправда, зазнали нищівної поразки 1:5 від «Орлів», тому жадатимуть реваншу. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує, що «Рекордмайстру» вдасться поквитатися зі своїми кривдниками.

1:5 у першому колі – це було відчутно. Настільки відчутно, що Ніко Ковач після такої поразки втратив посаду головного тренера «Баварії», а замість нього призначили Ганса-Дітера Фліка. Спершу Флік був у статиусі тимчасового, але у мюнхенців так добре усе йшло під керівництвом нового головного тренера, що боси «Баварії» поспішили укласти новий контракт із наставником вже на постійній основі. Нині персона Фліка на чолі лідера чемпіонату ні в кого не викликає сумнівів. Аби це вкотре підтвердилося «Баварія» має провчити «Айнтрахт» за події першого кола. Схоже, що господарям «Альянц Арени» це під силу, якщо взяти до уваги їхні попередні результати.

Природно, що у Мюнхені слід чекати великої кількості взяттів воріт. «Баварія» зла на «Орлів» та ще й у попередньому турі «Рекордмайстер» зовсім не вразив. Треба виправлятися. Давно за «Баварію» не забивав Серж Гнабрі – у трьох попередніх матчах він йшов з поля без голів. Але Гнабрі в порядку, він другий бомбардир мюнхенців у чемпіонаті після Роберта Левановського, завжди грає на загострення та отримує свої шанси. За його гол пропонують доволі високий коефіцієнт порівняно з іншими представниками атаки чинного чемпіона Німеччини.

Ординар: Повернення
Бундесліга
19:30/23 тра
«Баварія» - «Айнтрахт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0