«Баварія» – «Айнтрахт»: прогноз і ставка. Цей ураган вже не зупинити

18:30, 03 жов 2021
У ці два ігрових дня центрального матчу в Бундеслізі як такого немає, але в той же час зустріч на «Альянц Арені» обійти стороною не можна ні в якому разі.

Гряде ювілейна десята вікторія поспіль для Нагельсмана. Власне, які можуть бути сумніви у впевненому успіху «рекордмайстера» при нинішніх результатах, де команда на одній нозі розбирає на молекули кожного наступного опонента. Франкфуртці також потраплять під каток і для повної різноманітності атакуючих дій хотілося б побачити ще й гол від Нойєра. Жарт, але а раптом. На тижні киян винесли вперед ногами, рівно як і «орлів» «баварці» проходили з тими ж 5:0 в сезоні минулому. Чому б не повторити.

Колектив Гласнера нарешті розбавив перемогою свою супер нічийну серію, котра переважно складається з рахунків 1:1. Але успіх припав на єврокубки. Пора б міняти курс поряд з тенденцією і на внутрішній арені. Правда, як згадувалося вище, напрямок в бік фіаско в найближчу добу змінити буде практично неможливо. Сучасний Франкфурт відрізняється від зразка тієї ж минулої першості, де міг огризнутися з чемпіоном. Даний колектив на сьогодні на порядок слабше й його доля в Мюнхені вирішена заздалегідь.

Передбачити бажання «Баварії» й те, наскільки ця машина буде горіти бажанням познущатися над суперником, стверджувати не беруся. По суті – це рулетка. У смолмаркетах же вибір падає на різницю фолів, де присутній очевидний андердог та фаворит. Мюнхен порушує правила в середньому 8.8 разів за матч, в той час як «Айнтрахт» зупинився на позначці в 13.5, при цьому на собі франкфуртці збирають всього 10.8 фолів. З огляду на більш закриту манеру гостей в нинішньому чемпіонаті при новому коучі, що за підсумком відбивається на підвищеній частоті порушень, є сенс загравати гандикап на більш грубий колектив Олівера Гласнера.

Ординар: Програш
Бундесліга. 7-й тур
18:30/3 жов
«Баварія» - «Айнтрахт»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
360
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі