БАТЕ – «Торпедо-БілАЗ». Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:00, 18 кві 2020
Безперечно центральний матч туру призначений останнім у ігровому дні суботи. Протистояння на «Борисов-Арені» підбиватиме підсумок п’ятого туру, тому апріорі не може бути нудним. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко підготував відповідну ставку.

БАТЕ минулого туру яскраво нагадав про себе перемогою над «Мінськом» і складається враження, що криза «Жовто-синіх» позаду. Це справді може бути саме так, але цього разу у борисовців ще сильніший опонент. До атаки команди Кирила Альшевського нема жодних питань, але з обороню є негаразди. П’ять пропущених за стартові два тури та програш у Мозирі у Кубку Білорусі… Навіть у грі з «Мінськом» БАТЕ небездоганно відіграв позаду, хоч і не пропустив. Якби матч між БАТЕ та «Торпедо» відбувався у Жодіно, я б взагалі без сумніву стверджував би, що обидві команди обов’язково мають відзначитися бодай по разу. Нині ж просто віддаю належне умілій атаці п’ятнадцятиразового чемпіона Білорусі.

«Автозаводці» серед лідерів і їм треба доводити свою репутацію. Усі їхні попередні ігри у чемпіонаті були «низовими» та у жодній з них не забивали обидві команди. Але все колись стається вперше. «Торпедо» вже нещодавно перемогло у Солігорську, тому статусність БАТЕ не має вплинути на гостей гнітюче. Крім того у чотирьох з п’яти попередніх візитів до Борисова «Торпедо» відзначалося. Зараз жодінцям саме час довести невипадковість свого високого місця у таблиці та вдалого старту сезону. До речі, БАТЕ – «Торпедо» це ще й локальне дербі, а такі матчі обов’язково мають бути видовищними.

Ординар: Програш
Вища ліга Білорусі
20:00/18 кві
БАТЕ - «Торпедо-БілАЗ»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0