БАТЕ – «Славія». Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:00, 29 кві 2020
Перший матч між цими суперниками подарував сенсаційний результат. Хоча 2020 рік у білоруському футболі доводить, що гранди багато втрачають, але у півфіналі кубка не до помилок. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікую, що БАТЕ використав свій ліміт фейлів і більше цього не робитиме.

БАТЕ давно не здобував Кубок Білорусі. Востаннє це сталося у 2015 році. У 2016 і 2018 борисовці грали у фіналі, але поступилися «Торпедо Біл-АЗ» і «Динамо» Брест відповідно. Зараз про фінал Кубка Білорусі для «Жовто-синіх» йтиметься лише у тому випадку, якщо вони виправлять негативний результат тритижневої давнини. Поразка на стадіоні «Юність» у Мозирі стала логічним наслідком нестабільного старту БАТЕ у сезоні 2020. Перемоги у команди Кирила Альшевського чергуються з поразками – ставити на БАТЕ одне «задоволення»… Однак, я вважаю що у півфіналі Кубка Білорусі борисовці зобов’язані мобілізувати усі сили.

«Славія» останнім часом дещо здала – мозирці три матчі не перемагають, а у двох останніх навіть поступилися. З обороною у команди Михайла Мартиновича є негаразди та й взагалі, «Славія» в основному сильна вдома. Хоча мозирці примудрилися у чемпіонаті на виїзді прибити «Динамо» Брест. А ще «Славія» дуже не любить виїзди до Борисова – з останніх п’яти матчів на виїзді проти БАТЕ мозирці програли чотири із загальним рахунком 1:13. Думаю, БАТЕ з перших же хвилин завзято атакуватиме, тому мені подобається варінат із перемогою господарів у першому таймі. Але я зіграю на більшому коефіцієнті та передбачу, що БАТЕ забезпечить собі вихід до фіналу впевненою перемогою у рідних стінах.

Ординар: Виграш
Кубок Білорусі. 1/2 фіналу
20:00/29 кві
БАТЕ - «Славія»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0