БАТЕ – «Олександрія». Прогноз Вадима Скічка

20:00/17 сер '17

«Олександрія» за крок від омріяної групи Ліги Європи. Однак цей крок буде дуже складним, адже суперник – багаторазовий чемпіон Білорусі та команда із досвідом виступів у Лізі чемпіонів, БАТЕ. За українську команду той факт, що вирішальна гра у протистоянні відбуватиметься у Олександрії, на стадіоні «Ніка». Хоча вже у першій грі можна здобути незадовільний результат і матч-відповідь ризикуватиме перетворитися у формальність. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко, попри симпатії, робить ставку на досвід.

Той, хто дивився зустріч БАТЕ та празької «Славії», погодиться, що білоруська команда цілком готова навіть до кваліфікації ЛЧ. У складі чемпіона Білорусі купа досвідчених футболістів, які щороку грають проти найсильніших команд континенту чи то у кваліфікації ЛЧ, чи то у самій групі. Хай там як, а вдома борисовці мають не припуститися помилок румунської «Астри» та здобути потрібний результат. Зрозуміло, що під потрібним результатом чемпіони Білорусі розуміють перемогу. «Олександрія» надзвичайно сильна вдома, відтак краще не ризикувати.

У БАТЕ є не лише перевага домашнього стадіону та досвіду, але й зручніший календар – борисовці свій матч чемпіонату грали у п’ятницю, а «Олександрія» у суботу та ще й проти «Шахтаря». Гості гратимуть обережно, тому БАТЕ матиме чимало шансів для організації своїх нагод. Гадаю, у білорусів достатньо майстерності, аби втілити ці спроби у голи.

Ординар: Програш
БАТЕ - «Олександрія»
17.08.2017 20:00 ЕЕТ
Ліга Європи. Плей-оф кваліфікації
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.06.2017 по 30.06.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0