«Барселона» – «Вільярреал»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

23:00, 22 тра 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ла Ліги «Барселона» – «Вільярреал».

Якщо заключний тур для «Барселони» не грає жодної ролі (вона і так залізно фінішує 2-ою), то для її суперника очний матч надважливий. Сенсаційний цьогоріч «Вільярреал» у разі невдачі може втратити путівку в єврокубки. Такої прикрості король Ліги Європи Емері точно не хоче допустити. Але ж як віднайти резерви у підопічних після настільки виснажливого сезону?

Не маючи довгої лавки і рівноцінних двох складів, команда і так увесь травень проводить з останніх сил. Тому є великий ризик, що з осені доведеться зосередитися лише на внутрішніх змаганнях. На мій погляд, «жовта субмарина» не спроможна зараз змінити тенденцію останніх років – в іспанських протистояннях вона ой як давненько востаннє завдавала каталонцям клопотів.

Як ні як, а 14 років вже без тріумфів. Не хочу брати очевидні 1Х, у результативності гри у мене не менше впевненості. У ній, думаю, команди не зраджуватимуть собі. В середньому кожна цього сезону забиває майже 2 рази і пропускає стабільно 1.

Ординар: Програш
Ла Ліга
23:00/22 тра
«Барселона» – «Вільярреал»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
288
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі