«Барселона» – «Реал Мадрид»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

17:00, 24 жов 2020
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ла Ліги «Барселона» – «Реал Мадрид».

Здається, у «Реалі» настає момент істини для Зінедіна Зідана. Іспанські видання посилюють на нього тиск, саме перед «ель-класико» називаючи його потенційного наступника. Мовляв, Почеттіно на підході, та й Рауль теж для такої роботи визрів. Звісно, диму без вогню не буває.

Поразка від «Барселони» для «Вершкових» може стати третьою поспіль і, ймовірно, фатальною для нинішнього ентренадора. Розклад календаря для Зізу не дуже доречний. Адже команда в ігровому плані ще далеко не на ходу, та й з кадровими негараздами. Рамос останній тиждень не тренувався у загальній групі. Хоча немає сумнівів, що навіть напівживим його поставлять у склад. Інше питання – скільки користі від цього буде. Не оптимальні кондиції і в Куртуа та Бензема.

Разом з тим і суперник не виглядає однозначним фаворитом. «Блаунранас» нестабільно проводять початок сезону і своїх прихильників дивують як приємно, так і навпаки. Ясна річ, що у такій зустрічі на передній план вийде не лише тактика, а й внутрішній запал кожного футболіста. На даному відрізку сезону жодній з команд перемога не принесе значних дивідендів, а от поразка може завдати великих моральних збитків.

Відтак я сумніваюся, що або «Барса», або «Реал» будуть зі шкури пнутися і рватися в атаку. Більше я очікую обережної і не надто результативної гри, в якій реалізація і доля якогось випадку вирішить підсумок дуелі.

Ординар: Програш
Ла Ліга
17:00/24 жов
«Барселона» - «Реал Мадрид»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі