«Барселона» – «Гуанчжоу». Прогноз Максима Гіленка

12:30/17 гру '15

Якщо хтось забув, то це півфінал Чемпіонату світу серед клубів. За пафосною назвою турніру ховаються команди, на які ми звертаємо увагу рівно раз на рік – якраз під час Мундіаліто. У четвер подивимося, як на фоні «Барселони» виглядатиме переможець азіатської Ліги чемпіонів. Експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко не думає, що буде вражений.

Серйозних суперників для «Барселони» і так обмаль, а ті, що є, зливаються самі. Така думка промайнула в мене, коли «Гуанчжоу» у чвертьфіналі сенсаційно переміг мексиканську «Америку». Все-таки команда, складена з таких футбольних національностей, як Мексика, Колумбія, Аргентина має бути апріорі сильніша за шістку китайців, розбавлених Пауліньо, Робіньо та ще парочкою невідомих широкому загалу футболістів.

Якщо «Америка» мені вбачалася командою, яка принаймні зможе зіграти проти «Барселони» жорстко, то від «Гуанчжоу» я цього не очікую. Настрій у каталонців має бути серйозний. Після останніх нічийних матчів з «Валенсією», «Баєром» та «Депортіво» Мессі та компанія нарешті можуть зіграти за менш серйозного спротиву.

Тому очікую легкої перемоги каталонців. Навіть якщо зважити на проблеми з акліматизацією у далекій Японії, підопічним Луїса Енріке до снаги відіграти європейський гандикап (-2) голи. William Hill цю ставку оцінив коефіцієнтом 1.75.

Ординар: Виграш
«Барселона» - «Гуанчжоу»
17.12.2015 12:30 ЕЕТ
Чемпіонат світу серед клубів
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0