«Барселона» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

19:45, 20 жов 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Барселона» – «Динамо».

Такого, як було у Мюнхені, з «Динамо» точно не повториться сьогодні. Як би загрозливо не звучала назва «Барселона», нині це далеко не та команда, що спроможна на великі перемоги. На шляху перебудов страждає передусім гра, звідси і турбулентність у результатах.

Чи можуть українці зачепитись за очки на «Камп Ноу»? За певних обставин цілком. Якщо перебороти психологічний бар’єр і повірити, що проти цієї «Барси» можна брати своє. Саме в цьому ключ, на мою думку. Але не менш важливо виконати план на гру від Луческу, він не раз у своїй кар’єрі зупиняв каталонців, причому на піку їхньої слави.

Можливо, всі схиляться до того, що єдиний шанс – це засушити гру і в якійсь мірі будуть праві. Але не думаю, що це вийде. Як не думаю, що попереду «Динамо» буде беззубим. Голи будуть, і саме на їхню кількість роблю свій прогноз.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
19:45/20 жов
«Барселона» – «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
27
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі