«Барселона» – «Баварія»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 14 вер 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Барселона» – «Баварія».

Зустріч грандів європейського футболу, за якою із задоволенням слідкували б, якби вона не тривала паралельно київській. Матч, у якому я особисто очікую багато голів.

Не забуваймо, що в останній очній дуелі суперники аж 10 голів на двох забили. А розклад сил з тих пір особливо не змінився, на мій погляд. Тотальна перевага «Баварії», відчуваю, відобразиться на фінальному рахунку і тепер. Навіть попри те, що грати на полі опонента.

Німецька машина виглядає значно потужнішою в усіх абсолютно лініях. І її статус фаворита цілком справедливий. Я знаю, чого від неї очікувати. На відміну від колективу Кумана.

Для мене питання, чи вдасться іспанцям бодай якусь інтригу тримати у поєдинку і як довго. Як бачиться мені, то максимум «Барси» – це гол престижу. В цілому ж ставлю на гостей. Без жодного сумніву.

Виграй 2000 гривень у конкурсі «Час перших» до матчів Ліги чемпіонів

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/14 вер
«Барселона» – «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі