Барбора Крейчикова – Камілла Рахімова: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

20:00, 03 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Барбора Крейчикова – Камілла Рахімова у 3-му колі US Open.

Молода росіянка Камілла Рахімова вже стрибнула вище голови, вийшовши до 1/16 фіналу US Open. Це найбільше досягнення в кар’єрі для неї, поки що. У минулому раунді вона легко у двох сетах перемогла Катерину Александрову. Форма хороша, але суперниця зараз дуже «важка».

Барбора Крейчикова неймовірний стрибок за рівнем гри зробила в цьому сезоні. Про «Ролан Гаррос» всі пам’ятають. Але після нього не було якогось значного спаду. Скрізь чешка тримає рівень, грає в якісний теніс. Провалів особливих і немає. Починаючи з червня, всього три поразки у Барбори – 2 від Ешлі Барті й одна від Белінди Бенчич на Олімпіаді (там швейцарка виграла турнір).

Хочеться, щоб Камілла хоча б поборолася, але віриться в це важко. Дуже стабільна Крейчикова. Припускаю, що в матчі буде менш як 19 геймів. Рахімовій важко буде зібратися після яскравої перемоги над Александровою.

Ординар: Виграш
US Open. 3-є коло
20:00/3 вер
Барбора Крейчикова – Камілла Рахімова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі