Барбора Крейчикова – Аріна Соболенко: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 08 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Барбора Крейчикова – Аріна Соболенко в 1/4 фіналу US Open.

Барбора Крейчикова продовжує дивувати своїми стабільними результатами та грою. Впевнено розібралася вона з Гарбінє Мугурусою, хоча іспанка показувала хороший теніс на цьому турнірі. І у мене є передчуття, що й Соболенко з Крейчиковою буде важко. Чешка дуже стабільну гру показує, тактично правильну. Ризикує вона в дуже вигідних ситуаціях, очки сама практично не дарує. Соболенко ж її антипод, вона постійно атакує, з будь-якого м’яча намагається забити, вдарити сильніше, ближче до лінії.

Дивилася матч Мертенс з Соболенко. І там спочатку бельгійка створювала проблеми Аріні, грала правильно, але потім начебто злякалася свого тенісу й затремтіла. З Крейчиковою такого не станеться. Все-таки за плечима і переможний «Ролан Гаррос», і олімпійське золото.

Я припущу, що Барбора в цьому матчі виграє більше ніж (11.5) геймів.

Ординар: Програш
US Open. 1/4 фіналу
02:00/8 вер
Барбора Крейчикова – Аріна Соболенко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі