«Банік» — «Млада-Болеслав». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

16:00/16 бер

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Банік» Острава«Млада-Болеслав» у 23-му турі чемпіонату Чехії. На думку експерта, гості не матимуть жодного шансу на успіх.

«Банік» добре фінансується за чеськими мірками. Підібралися непогані футболісти, так би мовити, сплав молодості та досвіду. Від них багато чекають. Завдання – потрапити в першу шістку та боротися за участь у єврокубках.

У «Млади-Болеслав» аналогічна мета. Проте бюджет і рівень гравців у них кращий. Спонсор клубу – «Шкода». Команда провалила старт сезону. Зараз ситуацію трішки вдалося виправити. Здебільшого завдяки нападнику Комліченку, який забив більше 20 голів за сезон.

«Банік» завжди грає за підтримки 20 тисяч вболівальників в Остраві. І так щоразу. Попри те, який суперник приїжджає. Думаю, що це допоможе команді виграти.

Хочу зазначити, що «Млада-Болеслав» погано грає на виїзді (програла 7 з 12 матчів). Тим паче, що будь-який виїзд на Моравію – це випробування для кожної команди. Отож віддаю перевагу та ставлю на «Банік».

Ординар: Програш
Чемпіонат Чехії. 23-й тур
16:00/16 бер
«Банік» Острава — «Млада-Болеслав»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0