«Байєр» – «Хоффенхайм». Прогноз Олексія Андронова

16:30/22 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Байєр» – «Хоффенхайм» у восьмому турі німецької Бундесліги сезону 2016/2017. Гра відбудеться в суботу вдень на стадіоні «Бай-Арена» в Леверкузені. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі зуміє відзначитися Хакан Чалханоглу.

«Байєр» якусь незрозумілу гру провів у Лізі чемпіонів, ніяк він не може здобути перемогу. З іншого боку важко не погодитися з діловим і дотепним коментарем його тренера, який сказав, що тепер ми побачили в ділі всі три команди і знаємо точно, що будь-яку з них ми можемо обіграти. Але це мова про Лігу чемпіонів. А у нас на порядку денному чемпіонат Німеччини. Це інший турнір. І тут «Байєру» також не можна буксувати, не можна дарувати подарунки суперникам і щось впускати на дорогу.

Я думаю, що це гра з тієї категорії, в якій «Байєр» зобов’язаний перемагати. Так, «Хоффенхайм» суперник гідний, але, на мій погляд, «Байєр» сильніший. Чиста перемога «Байєра» коштує не дуже дорого. Має сенс поставити на гравця, який зуміє відзначитися. Думаю, що під силу забити Хакану Чалханоглу. Він виконує всі стандарти. А коефіцієнт дають вище «двійки».

Ординар: Повернення
Бундесліга 2016/2017. 8 тур
16:30/22 жов
«Байєр» - «Хоффенхайм»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0