«Байєр» – «Хоффенхайм». Прогноз і ставка Олексія Андронова

16:30, 31 сер 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Байєр» – «Хоффенхайм» в 3-му турі німецької Бундесліги сезону-2019/20. Зустріч відбудеться в суботу, 31 серпня, на стадіоні «Бай-Арена» в Леверкузені. Наш експерт в майбутньому матчі ставить на те, що гості не програють.

Трішки мені не зрозуміло, звідки така віра у букмекерів в «Байєр», чому такі коефіцієнти на «Хоффенхайм». Так, змінився тренер у «Хоффенхайму», багато в команді змінилося. Але Леверкузен не є тією величиною, яка, скажімо так, може бути впевнена в перемогах, навіть домашніх.

У «Байєра» часто виникають проблеми. Будь-яка дисциплінована команда, будь-яка команда, здатна концентровано захищатися і вивчати суперника, вибудовувати контргру, може створити «Байєру» проблеми. «Хоффенхайм», як мені здається, з таких клубів.

Бачачи коефіцієнти на цей матч, однозначно обираю варіант «Хоффенхайм» не програє» за 2,61. Мені здається, це просто видатний варіант.

Ординар: Виграш
Бундесліга 2019/20. 3-й тур
16:30/31 сер
«Байєр» - «Хоффенхайм»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 2900 грн
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 2900 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 42 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2900 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0