«Байєр» – «Айнтрахт»: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 12 січ 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Байєр» – «Айнтрахт» в 1/16 фіналу Кубка Німеччини сезону-2020/21.

У кубкових іграх зазвичай відповідальність більша, ніж в чемпіонаті, це не такий довгий турнір. Часто команди грають від обережності. Але я думаю, що тут все буде інакше. Ні про яку обережність мови не буде.

«Байєр» просто не вміє в такий футбол грати. «Айнтрахт», напевно, розуміє, щоб домогтися перемоги у виїзній грі, нехай у Леверкузена немає переваги своїх трибун, потрібно йти вперед. Я думаю, що в цьому матчі повинні бути забиті голи. Більш того, мені здається, що навряд чи зустріч може закінчитися 1:1 і піти в додатковий час.

На мою думку, повинні забити більше. Пропоную поставити на «тотал більше 3 м’ячів з поверненням» за коефіцієнтом 1,85. Як на мене, для цієї пари це найкращий варіант.

Ординар: Виграш
Кубок Німеччини 2020/21. 1/16 фіналу
21:45/12 січ
«Байєр» - «Айнтрахт»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
310
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0