«Аякс» – «Шахтар»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:00, 26 лип 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на товариський матч «Аякс» – «Шахтар».

Матчів такого ґатунку з нетерпінням чекають українські глядачі. Навіть попри те, що даний не має статус офіційного, а є благодійним. «Аякс» це не просто чемпіон Нідерландів, а по-істині бренд європейського футболу. І сьогодні в ньому теж зібрані круті мега таланти, які в юному віці показують зрілий футбол. А ще амстердамці нині на тому рівні, що запросто в розпал трансферного вікна за 5 гравців легко можуть віддати загалом 85 мільйонів євро.

Власне, це був рівень і «Шахтаря» рік тому. Але, на жаль, не зараз. Суперник явно вищий рівнем і переважає не лише в якості виконавців, в їхній ринковій вартості, але й просто у збалансованості складу. Українці на противагу можуть запропонувати бійцівські якості, характер і непоступливість. Власне, усе те, що ми бачили у першому літньому спарингу. Ну, і ще додамо до списку прагенння зарекомендувати себе перед новим тренером. Хоча тут суперечливе питання. Адже «Аякс» теж сезон розпочинає з іншим фахівцем на лавці, котрому теж саме час приглядатися до комплектації і можливостей підопічних.

Та все ж їм в даному випадку не варто доводити щось більше, ніж вони вартують насправді. Тімбер, Вейндаль, Альварес, Клаааен, Бергейс, Тадич, Антоні – усі і так вже сформовані особистості з іменем у футболі. І з ними нинішнім подекуди мало досвідченим «гірникам» буде важкувато. Але, я думаю, потенціал «Шахтаря» ми ще до кінця взагалі не розуміємо. А відтак і в цій грі можуть трапитися абсолютні крайнощі – від приємної перемоги і до навпаки крупної поразки. В будь-якому випадку виставу на «Амстердам Арені» супроводжуватимуть голи. Це головне моє очікування на вечір.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:00/26 лип
«Аякс» – «Шахтар»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
348
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі