«Аякс» – «Ростов». Прогноз Олексія Андронова

21:45/16 сер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Аякс» – «Ростов» в раунді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів 2016/2017. Це перша зустріч команд на цій стадії турніру. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Амстердам-Арена» в Амстердамі. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі амстердамський клуб не допустить недооцінки і здобуде перемогу.

У світлі останніх подій навколо колишнього або нинішнього тренера «Ростова» Курбана Бердиєва ця гра приречена бути в центрі загальної уваги. По-іншому бути не може. Мені здається, що нервування обов’язково позначиться. Спочатку Бердиєв прощається і їде. Ніхто не може зрозуміти, який клуб він очолить. Потім він знову всіх футболістів збирає і прощається на вечері. І тут раптом він знову з’являється на тренуванні «Ростова». Так, в «Ростові» склався дуже хороший колектив. Без цього неможливе було б досягнення минулого сезону, тобто друге місце і срібні медалі.

Все-таки нервування повинно позначитися. «Аякс» – занадто досвідчений єврокубковий боєць. Тим більше перед обличчям у «Аякса» приклад «Андерлехта», який, мабуть, не дуже серйозно поставився до «Ростова» в матчі-відповіді. На своєму стадіоні, який здатний розбудити і мертвого, «Аякс» цієї помилки не повторить. У зв’язку з цим я ставлю на чисту перемогу «Аякса» в першій зустрічі.

Ординар: Програш
Ліга Чемпіонів впливу 2016-2017. Плей-оф кваліфікації. Перший матч
21:45/16 сер
«Аякс» - «Ростов»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0