«Аякс» – «Брайтон»: прогноз і ставка Максима Кравця

19:45, 09 лис 2023
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Ліги Європи «Аякс» – «Брайтон».

Два тижні тому я писав прогноз на перший матч цих суперників, і сподівався, що «Аякс» зможе дати бій англійському клубу. Дати бій не вийшло, але прогноз на фору (+2), принаймні, не програв, так як амстердамці поступились рівно у 2 голи. Але з того часу дещо змінилось.

«Аякс» нарешті виграв у чемпіонаті Нідерландів, причому два матчі поспіль і дуже впевнено – 2:0 і 4:1.  Звичайно, «Херенвен» і «Волендам» це не ті суперники, по яким можна зрозуміти стан «Аякса», але це хоча б щось. Досі впевнений, що проблеми амстердамців були більше психологічні, ніж ігрові. І зараз команда має бути на емоційному піднесенні.

Натомість у «Брайтона» все досі не добре в Англії. 3 очки в останніх 5 матчах АПЛ – це форма борця за виживання, а не команди рівня топ-6, якою «Брайтон» був минулого сезону і на початку нинішнього. Травми Еступіньяна, Марча та Велбека також, безумовно, далися взнаки. А тому я вважаю, що «Аякс» на емоційному підйомі на рідному стадіоні здатен не програти. А якщо і програє, то я не вірю, що програє більше, ніж у 2 голи. Тому ставлю на «Аякс» із форою (+1).

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
Ліга Європи. Груповий етап. 4-й тур
19:45/9 лис
«Аякс» – «Брайтон»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі