Австрія U19 — Сербія U19: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:00, 25 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч чемпіонату Європи U-19 Австрія U19 — Сербія U19.

У цьому матчі цікаво те, що обидві команди нічия не влаштовує. Австрія мусить перемогти, щоб стати третьою і потрапити у стиковий матч за п’яте місце — це перепустка на чемпіонат світу U20. Сербії слід перемагати з якомога більшим рахунком, аби спробувати стати другою в групі. Ну і нічия сербам потрібна аби втримати третю позицію. Як на мене, такий розклад є гарантією того, що кожна команда не опускатиме руки і битиметься до кінця.

Нічия на думку букмекерів дуже малоймовірний підсумок. Напевно тому, що вона не влаштовує нікого. Але з огляду на рівень подоланих суперників у кваліфікації, а також те, що ми побачили у двох стартових турах, суперники абсолютно зіставні за силою. Тому прогнозую нічию з коефіцієнтом 3,78.

Ординар: Програш
U19. Євро-2022. Груповий етап. 3-й тур
21:00/25 чер
Австрія U19 — Сербія U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі