Австрія U19 — Сербія U19: прогноз і ставка | Емоційна складова має місце бути

21:00, 25 чер 2022
Настав час для фінального акорду в квартеті В. Зустріч у Баньськ Бистриця визначить, яка саме зі збірних застовпить за собою третю позицію.

Після розгромної поразки від Англії (0:4), серби мають лише теоретичні шанси зачепитися за другу позицію в підгрупі. Про вищезгаданий матч, по відношенню до Сербії можна сказати коротко так – жахлива реалізація поряд з тотальним не фартом. Балканці мали забивати мінімум двічі, але на жаль … Тепер, завдяки такому принизливому фіаско від «левів», розраховувати можна тільки на третій рядок, котрий дає шанс поборотися за вихід на ЧС U20.

Австрія – ще одна збірна, котра не мала прихильності з боку пані удачі, незважаючи на візок створених моментів попереду. Програти 2:4 ізраїльтянам при кількості ударів 24:9 на свою користь – що тут ще залишається зробити, як не вдаритися головою об стіну. Останній рядок в квартеті для Австрії – це цілковитий провал, адже перед стартом турніру цю команду сватали, як головного претендента на друге місце, з подальшим виходом до сітки плей-оф.

Оскільки матч не позбавлений мотиваційного чинника, а також з огляду на те, що обидві збірні належать до числа грубих, є сенс дивитися у бік гірчиників. Австрійці, в нервовому матчі проти ізраїльтян заробили 4 ж/к (плюс картка коучу), так само як і Сербія в поєдинку з Ізраїлем набила одноосібно п’ять жовтих. У зустрічі двох рівних суперників емоційна складова буде підвищена (плюс враховуючи той факт, що молодь та контроль емоцій знаходяться по різні боки барикад). В якості другорядного варіанта, звичайно ж варто придивитися до загальної результативності.

Ординар: Виграш
U19. Євро-2022. Груповий етап. 3-й тур
21:00/25 чер
Австрія U19 — Сербія U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
U19. Євро-2022. Груповий етап. 3-й тур
21:00/25 чер
Австрія U19 — Сербія U19
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі