Австрія – Туреччина: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

22:00, 02 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Австрія – Туреччина.

Це був би більш-менш рівний поєдинок, якби не одне «але». На гратиме головний турецький гравець Хакан Чалханоглу. Він абсолютно незамінний у своїй збірній. Півзахисник перебрав жовтих карток і з Австрією не допоможе. Команда втрачає свій скелет.

Тим паче, Австрія – це відкриття цього Євро. Прекрасна команда, яка вміє і атакувати, і захищатися. Також перебрав жовтих Віммер. Але тут якраз не страшно. У старті (а не на заміну, як в матчі з Нідерландами) вийде, певно, найяскравіший гравець австрійської команди Баумгартнер.

Турки не дуже впевнені в обороні, а організація атак за відсутності Чалханоглу істотно страждатиме. Навіть Арда Гюлер тут не витягне.

Однозначно ставитиму тут на австрійців. Шкода, що коефіцієнт на їхній прохід не такий високий. Я все ж таки надмірно ризикувати не буду і візьму саме цей варіант. Множником 1,50 теж можна скористатися.

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/2 лип
Австрія – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі