Австрія – Туреччина: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 02 лип 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Австрія – Туреччина.

Очевидно, найменш статусна пару в 1/8. Але це зовсім не означає, що нас чекає не цікавий футбол. У обох команд на груповому етапі матчі вийшли доволі цікавими, але Австрія, на відміну від Туреччини, змогла уникнути провалів. Австрійці взагалі сенсаційно виграли групу і зуміли обіграти 3:2 Нідерланди.

У складі Австрії немає їх головної зірки (Алаби), а пересічний глядач окрім Арнаутовича, Забітцера та Лаймера навряд чи знає ще хоча б когось. Але ці по справжньому тренерська команда і Ральфу Рангніку вдалося поставити австрійцям футбол, який не тільки дає результат, а ей й доволі приємно дивитись.

Туреччина у групі також набрала 6 очок і вперше із 2008 року вийшла в плей-оф великого турніру. Але все одно не залишає враження, що ці перемоги були не те щоб випадкові, але і не з позиції сили. І з Грузією, і з Чехію матчі могли завершитись абсолютно інакше.

Це покоління Туреччини, дійсно, талановите і якщо порівнювати склади команд на Трансфермаркт, то склад Туреччини на 90 мільйонів дорожче. Але за грою саме Австрія виглядає більш сильно і збалансовано, і я поставлю на їх прохід, хоча і не обов’язково в основний час.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/2 лип
Австрія – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі