Австрія – Туреччина: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 02 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/8 фіналу Євро-2024 Австрія – Туреччина.

Гарне історичне протистояння – нехай, як і все, що пов’язане з Туреччиною, має насамперед не футбольні асоціації. Знаєте, чому круасани мають форму півмісяця? Ще в XVII столітті турки брали в облогу Відень, не змогли взяти фортецю – і після їхнього відходу місцевий пекар виготовив кондитерський виріб у вигляді символу ісламу. Щоразу, поїдаючи круасан, австрійці як би «перемагають» турків заново.

Дуже ймовірно, що у вівторок турки теж атакуватимуть. Не тому, що недооцінюють суперника – ні, команду, яка так розривала Нідерланди, недооцінювати дивно. Просто всі козирі турків криються в яскравій, різноманітній та стереотипно безшабашній атаці. Гюлер, мабуть, виросте у повноцінну зірку; Їлдиз як мінімум непоганий; а важливіше за все, що турки не бояться вибирати схему «створимо своїм найкращим гравцям якнайбільше шансів». Тій же Англії варто було б повчитися.

І тим не менш. Той факт, що перемогу в групі у Нідерландів вкрали австрійці, тільки на вивісці матчу умовно вирівнює шанси. Майже всю цю команду багато років знає Ральф Рангнік – мабуть, єдиний тренер на Євро, який має розкіш працювати зі збірною, наче з клубом. Туреччина потрапить під каток, отримає мінімум шансів – і напевно програє.

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/2 лип
Австрія – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі