Австрія – Ізраїль: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

21:45, 12 лис 2021
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу 2022 року Австрія – Ізраїль.

Обидві команди завалили все, що тільки можна було завалити в останніх матчах відбору до чемпіонату світу 2022 року, що пройде в Катарі. Але найголовніше, що вони програли свої матчі Шотландії, яка зайшла на друге місце в групі F (перша Данія зі стовідсотковими показниками).

Виходить так, що у Австрії вже ніяких шансів немає в цьому відборі, а от Ізраїль в разі двох перемог у двох матчах (Австрія + Фарери вдома) має нагоду зачепитися за другу сходинку. Правда, для цього потрібно, щоб Шотландія у двох матчах втратила очки.

Добре пам’ятаю свій прогноз на перший матч, який проходив у вересні цього року. Тоді я спрогнозував суперрезультативний поєдинок – Захаві й компанія в себе вдома переграли Австрію з рахунком 5:2. Так само й тут нічого не буду вигадувати. Атака у обох чудова, а оборона – дірява. Тож тотал більше 3.5 голів з коефіцієнтом 2,75 від Favbet – те, що треба для такого поєдинку. Щасти Вам!

Виграй 5 тисяч гривень за коментар у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/12 лис
Австрія – Ізраїль
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
336
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі