Австрія – Франція: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

22:00, 17 чер 2024
Коментатор каналів Setanta Sports, автор Ютуб каналу «2по45» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Австрія – Франція.

Звісно, в такому матчі для Австрії навіть нічия буде сприйнята як позитивний результат. Французи спробують одразу зайняти лідерство в цій дуже складній групі. Нідерланди та Польща зіграють між собою на день раніше.

Навіть без Давіда Алаби склад команди Австрії виглядає досить потужно. Більшість футболістів виступають в німецькій Бундеслізі, а гра, яку поставив Ральф Рангнік, може принести команді навіть не третє прохідне місце (припустимо із чотирьома очками), а другу сходинку.

Короче кажучи нинішня Австрія не подарунок. І у Французів проблеми в цьому матчі будуть. Не впевнений, що Забітцер і компанія відберуть очки у віце-чемпіонів світу, а от забити австрійцям у ворота Меньяна цілком до снаги. Франція при цьому теж заб’є. На варіант «обидві команди заб’ють» букмекери із Favbet дають коефіцієнт 1.84. Щасти Вам!!!

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група D. 1-й тур
22:00/17 чер
Австрія – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі