«Атлетіко» – «Реал Мадрид»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 08 тра 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ла Ліги «Атлетіко» – «Реал Мадрид».

Матч на «Варда Метрополітано» – перший для «Реалу» у статусі чемпіона. Але відповідного коридору пошани земляки з «Атлетіко» йому не влаштують. Про це вони попередили заздалегідь. Шкода, що їхнє его цього не дозволить. Виглядало б епічно: чемпіон старий вшановує чемпіона нового.

Якщо у одних завдання у Ла Лізі виконане, то в інших досі відкрите. Максимум «матрацників» цього сезону це зона Ліги Чемпіонів, де їм ще треба втриматись. І їхньому календарю не позаздриш. Два з трьох наступних матчів – з прямими конкурентами за топ-4. Проти «Севільї» і «Сосьєдаду» ціна помилки буде надто високою.

Не скажу, що градус буде нижчим у найближчому поєдинку. Це дербі столиці як ні як. І його результат стане відповіддю на запитання – так чи справжній чемпіон? Напевно спростувати це у господарів сил не вистачить. Заслабкий цього сезону колектив Сімеоне. На одній мотивації проти «Реалу» не виїдеш. До того ж у захисті «вершкові» нині виглядають надійнішими навіть за зазвичай сталеву оборону «Матрацників». Тож припускаю, що у сітку Куртуа не влетить багато. А якщо нарешті випаде шанс вийти нашому Луніну, то зичу українцю і взагалі сухого матчу.

Ординар: Виграш
Ла Ліга
22:00/8 тра
«Атлетіко» – «Реал Мадрид»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
226
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі