«Атлетіко Мадрид» – «Баварія». Прогноз Вадима Скічка

21:45/28 вер '16

Матч-повторення тогорічного півфіналу Ліги чемпіонів відбудеться цієї середи на стадіоні «Вісенте Кальдерон» у Мадриді. Усі очікують насамперед видовищної гри двох здібних команд, а журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко аналізує можливу кількість жовтих карток.

Минулого сезону Ліги чемпіонів у мадридському матчі «Атлетіко» та «Баварії» було 4 жовті картки, а у мюнхенській зустрічі всього дві.

Минулого сезону «Атлетіко» сфолив 157 разів за 13 ігор, тобто 12 разів за гру. Середній показник жовтих карток – 1,77 за гру. У «Баварії» в середньому 11 фолів і 1,67 картки за гру. Мізерний результат. Звісно, команди більше грають у футбол, аніж порушують правила. Цього сезону у Ла Лізі у «Атлетіко» 8 жовтих за 6 матчів. Менше не заробив ніхто! У «Баварії» 9 попереджень за 5 ігор у Бундеслізі. Не найкращий результат, але теж небагато, погодьтеся.

Зміцнив мої переконання у цьому прогнозі арбітр матчу – Шимон Марциняк. Поляк судить спокійно та розважливо, картками не зловживає. Минулого сезону у основному раунді ЛЧ він жодного разу не показав більше 4 ЖК за гру. Середній показник Марциняка не сягає і цього рівня. Якщо відшукаєте десь тотал 4,5 – беріть, не помилитеся!

Пригадую під час Євро-2016 я давав прогноз на тотал жовтих карток (менше 4) у матчі 1/8 фіналу між Німеччиною та Словаччиною. Тоді арбітром теж був Шимон Марциняк. Все йшло добре аж до 90+2 хвилини гри, коли Юрай Куцка отримав абсолютно непотрібну жовту картку, а мій прогноз з виграшного перетворився на повернення. Сподіваюся, цього разу ніхто мене так не підведе, як хавбек словацької збірної!

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
21:45/28 вер
«Атлетіко Мадрид» – «Баварія»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0