«Атлетіко» – «Ліверпуль»: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

22:00, 19 жов 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч групового етапу Ліги чемпіонів «Атлетіко» – «Ліверпуль».

Пильно стежу за «Ліверпулем», за «Атлетіко» менше. Мені не подобається стиль Сімеоне. Деякі аспекти його футболу мені не імпонують. Я не люблю напівзаходи. Мені подобаються спеціалісти, які сповідують конкретний напрямок. На мій смак і погляд, футбол Сімеоне розмазаний в плані комбінаційної гри та балансу. Для мене іспанці – це парадигма атаки, тому Дієго для іспанського футболу дещо нестандартний наставник.

Добре знаю «Ліверпуль» і Клоппа. Хто переможе? Визначити непросто. Шанси 50 на 50. Думаю, що переможе та команда, яка першою заб’є. Думаю, що Сімеоне прагматично підійде до цього протистояння. Я особисто віддаю перевагу «Ліверпулю». Вважаю, що підопічні Клоппа затиснуть суперника.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів
22:00/19 жов
«Атлетіко» – «Ліверпуль»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
27
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі