«Атлетіко» – «Гранада»: прогноз і ставка | Слідуємо за трендом протистоянь на «Ванда Метрополітано»

20:00, 20 кві 2022
Якщо на туманному альбіоні час перенесених ігор, то у Ла Лізі на порядку денному черговий тур, котрий наближає чемпіонат до розв’язки. Розбираємо детальніше зустріч у столиці.

Перед поєдинком обидва колективи істотно ослаблені кадрово на задній лінії. Поки що ще чинний чемпіон країни не дорахується Феліпе та Хіменеса в центрі оборони, так само як і найсильніша ланка у грі «матрацників» в особі опорної зони втратила на матч із «Гранадою» Кондогбію та Ерреру. З огляду на вміння «насридів» точково жалити опонентів на контратаках, нинішні проблеми господарів посилюють думку із забитим м’ячем з боку андердога.

Стан гостей перед майбутньою зустріччю ще гірше в плані наявних резервів. Практично по всім лініям є питання, а в лінії захисту точно не допоможуть своїй команді два основні стовпи оборонного ешелону в особі Торренте та Санчеса, плюс на лівому фланзі задньої лінії Айтору Каранці доведеться поламати голову, кого ж ставити. Загалом, з огляду на ту кадрову сніговий ком, котрий навалилася на гостей, є всі підстави вважати, що з Мадрида вони поїдуть у поганому настрої.

У неділю андалусійці безвольно програли в рідних стінах найгіршій команді Прімери «Леванте» (1:4). Це вже другий матч поспіль, в якому «Гранада» пропускає чотири банки. Вочевидь, що надійністю в оборонних редутах там не пахне і «Атлетіко», яке бореться за потрапляння до Ліги чемпіонів, має повністю користуватися всіма слабкостями опонента. Можна загравати як тріумф господарів через підсумковий верх, так і брати результативність мадридців у кожному з таймів. Складно уявити, як у гості, в своєму нинішньому стані, здатні вистояти проти Грізманна та компанії.

Ординар: Програш
Прімера. 33-й тур
20:00/20 кві
«Атлетіко» - «Гранада»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Прімера. 33-й тур
20:00/20 кві
«Атлетіко» - «Гранада»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
409
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі