«Атлетік Більбао» – «Бетіс». Прогноз Олексія Тютюненка

22:30/27 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на поєдинок іспанської Прімери між «Атлетіком Більбао» та «Бетісом». На думку прогнозиста, «Атлетік Більбао» здобуде впевнену перемогу над «Бетісом».

«Атлетік Більбао» вдома грає дуже впевнено, особливо коли має мотивацію та бажання перемагати. Сьогодні якраз той випадок, «Баски» перемігши в минулому турі «Ейбар», які в цьому чемпіонаті є прямими конкурентами, однозначно мають бути на підйомі. До шостого єврокубкового місця рукою подати, але вкрай потрібно перемагати в найближчих матчах, особливо домашніх.

«Бетіс» вже ні за що не бореться в цьому чемпіонаті, команда вирішала свою долю в двох попередніх матчах, обігравши «Ейбар» та «Сельту». Зараз команда знаходиться на безпечній відстані від зони вильоту, а до єврокубкової зони дістатися неможливо.

Враховуючи, в першу чергу, турнірне становище команд, а, по-друге, склади суперників та фактор домашнього стадіону, вважаю, що в цьому матчі «Баски» порадують нас забити м’ячами.

Ординар: Повернення
Прімера
22:30/27 кві
«Атлетік Більбао» - «Бетіс»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0