«Аталанта» – «Ювентус». Прогноз Олексія Тютюненка

21:45/28 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на поєдинок італійської Серії А між «Аталантою» та «Ювентусом». Прогнозист робить ставку на результативність цього протистояння.

Турнірне становище обох команд змушує їх грати на повну силу до останнього туру чемпіонату. «Ювентусу» у спину дихає «Рома», хоча відставання доволі пристойне, все ж таки, до кінця чемпіонату залишилось ще п’ять турів, а це доволі багато залікових балів.

«Ювентус» вже п’ять матчів не пропускав голи, тобто захист туринців грає на межі можливостей, особливо вистоявши в двох матчах проти «Барселони». Грати безпомилково багато матчів поспіль дуже важко, тому «Аталанта» може скористатися цією можливістю. Окрім того, «Королі провінціалів» видають прекрасну серію останнім часом, з десяти офіційних зустрічей вони програли лише одного разу, хоча забивають та пропускають з приблизно однаковою стабільністю. До того ж турнірне становище також примушує грати тільки на перемогу, адже команда б’ється за потрапляння в зону єврокубків.

Тож, очікую результативного матчу, в якому обидві команди відзначаться голами, перевагу, звісно, віддаю більш досвідченим туринцям.

Ординар: Виграш
Серія А
21:45/28 кві
«Аталанта» - «Ювентус»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0