«Аталанта» – «Реал Мадрид»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 24 лют 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги чемпіонів «Аталанта» – «Реал Мадрид».

Поєдинок у Бергамо – сотий для «Реалу» в історії плей-оф стадій Ліги чемпіонів. Навряд чи на цьому бодай якимось чином у команді роблять акцент. Але ювілей теж псувати особливо ніхто не хоче. Нехай цей матч ще не розставить усі крапки над «і» в історії з виходом до чвертьфіналу, але багато в чому може закласти підвалини загального успіху.

І можливостей у «Вершкових» досягти цього більш, ніж достатньо. Це турнір імені Зідана, в якому «Вершкові» почуваються, ніби риби у воді. Так і зараз – сповнені мотивації. Та й результати нарешті набувають стабільності.

Наступний опонент – «Аталанта» – команда, яка сама грає і дає супернику. Хоча в даному випадку така тактика доволі ризикована. Якщо «Реалу» дати можливість розбігтися – це зрештою може дорого коштувати. Ясна річ, що бергамці – цілком атакувальний колектив. А в ньому гравці передньої ланки за своєю майстерністю явно переважають представників захисту. Зважаючи, які монстри протистоятимуть їм у середу – напрошується залізо-бетонна ставка.

Навіть якщо Малиновський і з’явиться з лави запасних, а Коваленка не буде навіть у заявці, усе одно симпатії більшості українців будуть на боці італійців. Їхній реалізації можуть позаздрити найвеличніші гранди сучасності. А тому, як на мене, безпрограшним виглядає варіант з тим, що так само як і «Реал», «Аталанта» у середу заб‘є.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
22:00/24 лют
«Аталанта» - «Реал Мадрид»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0